ZATEPLETE PŮVODNÍ OKNA DŘEVĚNÁ, PLASTOVÁ I EUROOKNA
Česky Slovensky Maďarsky

Dopisy

Tímto bychom chtěli poděkovat všem našim zákazníkům, kteří nám věnovali svůj čas a ocenili naši práci. 

Velice si toho vážíme a ještě jednou děkujeme.

Tým společnosti TOSPUR, s.r.o.

 

Aktuální informace k 24.5.2018

Je nám velice líto, ale v rámci ochrany osobních údajů GDPR - která platí od 25.5.2018 jsme byli nuceni provést výmaz všech adres a křestních jmen našich zákazníků. Údaje nesmíme nadále zveřejňovat. Osobní data současných i budoucích zákazníků jsou u nás v bezpečí. 

Děkujeme za pochopení.


Chtěli bychom poděkovat Vašim pracovníkům, kteří u nás včera prováděli výměnu skel. Byli slušní, šikovní a provedli práci dobře a rychle. Máte dobré zaměstnance, zaslouží si pochvalu.

Manželé Žmolíkovi

17.4.2018

 Dobrý den,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za dodání a montáž izolačních skel, se kterými jsem velmi spokojená. Okna se nerosí a působí i protihlukově. Vřele Vás doporučím dál.

S pozdravem Krehelová

4.3.2018Dobrý den,
postupně měníne skla v oknech celého domu.Touto cestou Vám chceme sdělit, že Vaši pracovníci odvedli vždy solidní práci, byli velmi ochotní a to, jak při objednání, tak při samotné montáži skel. Děkujeme.

S pozdravem Sekyrková

28.1.2018


 

Dobrý pozdní večer !

Pane Michalčíku, píši Vám ještě v den, kdy byla Vaší firmou provedena výměna skel v našem starším domě. Hovořili jsme svého času telefonem, že se nám v posledních dvou letech výrazně zvětšilo rosení a nepomáhaly tzv. „babské rady“- potírání octem, pěnou na holení, okenou, alpou, prostředky proti rosení pro auta, dokonce ani slivovicí apod. Přiznávám, že jsem delší dobu váhal, co s problémem rosení učinit a jsem rád, že se nemusela měnit celá okna např. za plastová.
Od samého počátku kontaktu s Vaší firmou byl vidět kvalitní a odborný přístup. Zaměření provedl pan Čevela, termín realizace byl dodržen ještě v předstihu. Montáž provedl pan Kolařík s kolegou. Pracovali kvalitně, rychle, pečlivě a ochotně i ve studeném počasí. Byl vidět jejich pozitivní přístup, aby tzv. okna seděla, přizpůsobili či upravili zavírání. Výměna dle vzhledu vypadá velmi dobře, několikrát jsem na ně nahlížel, jak ze vnitř, tak i z venku.
Proto bych Vám osobně a všem dalším pracovníkům, kteří měli podíl na této realizaci, chtěl touto cestou upřímně poděkovat. Pokud budu mít možnost, tak určitě doporučím TOSPUR, s.r.o. Věřím, že čas ukáže, že výměna skel splní uváděné parametry tj. odstranění rosení a zvýšení zateplení.
Závěrem mi dovolte, Vám osobně a všem dalším pracovníkům popřát mnoho úspěchů a spokojené zákazníky. Mlčák

28. 11. 2017Dobrý den

dnes jsme zaplatili (bankovním převodem) výměnu oken, kterou u nás provedli Vaší technici dne 14.11.2017 - viz přiložená faktura a výpis z účtu

Jen prosím o kontrolu a potvrzení z Vaší strany, že Vám platba dorazila

Moc děkujeme za výměnu. Zatím nové trojskla máme týden a musíme říct, že jsme opravdu velice spokojení. Po 4 x zimách, kdy jsem každé ráno musela lítat s hadrem a stírat kondenzovanou vodu (orosené okna) teď máme konečně klid :-), nikde ani kapička.

A jsme zvědaví i na úsporu za topení, každý měsíc si píšeme spotřebu veškerých energii, tak to můžeme porovnat již po prvním měsíci. Ale už teď vidíme, že kotel nespíná tak často :-) a celkově máme pocit lepšího tepelného komfortu

S pozdravem Onderkovi

23.11.2017Dobrý den,

včera nám Vaši technici dokončili výměnu oken a těsnění. Navzdory chybně odhadnutému limitu na provedení práce Vaši zaměstnanci prokázali svou profesionalitu a velké pracovní nasazení, aby dodrželi sjednanou dobu montáže. Ještě jednou jim za kvalitně odvedenou práci děkujeme.

Kobrovi

7.9.2017Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za odměnu 1000,-Kč a také vám říci, že jsme s vaší prací a okny moc spokojeni.
Děkujeme vám a přeji mnoho spokojených zákazníků a hodně štěstí všem.

S pozdravem Rossi

11.7.2017


 

Dobrý den

v únoru nám bylo realizováno zateplení zdvojených oken. Se zateplením jsme velice spokojeni. Mám velkou prosbu, nebylo by možné od Vás koupit cca 4 ks rohových plastových krytek hnědé barvy? Jedná se o krytky, kterými jsou zakryté spoje rámečků Vámi vsazovaných izolačních skel. Moc by nám to pomohlo, pes nám krytku vyškrábl z balkonových dveří.Už jsem jí nenašli.


Moc děkuji
Janáčková

10.5.2017


Dobrý den,
dnes provedl u nás zaměření oken a učinil cenovou nabídku pan Tomáš Michalčík.
Musíme ocenit jeho odbornost, přístup a hlavně pečlivost. To vše vedlo k tomu, že jsme učinili závaznou objednávku.
Tento člověk je dobrou vizitkou Vaší firmy.
S pozdravem, Šálovi

29.3.2017


 

DOBRÝ DEN, VČERA 19.3. SI TEPRVE MOJE JARUŠKA* VŠIMLA VAŠÍ PRÁCE- JE TO PARÁDA, JIŽ OD LEDNA POZOROVALA ŽE SE NEROSÍ OKNA, ASI UDĚLÁME DALŠÍ 4 OKNA, DĚKUJI, S POZDRAVEM, LIPSKÝ

20.3.2017
* tato pochvala nás opravdu velice moc potěšila :-)Zdravím vás paní Wernerová,


31.1 2013 jste mi vyměnili skla v bytě - číslo zakázky 204912 S vašimi okny , přístupem a samotnou montáží jsem byl maximálně spokojen, samotná účinnost oken se samozřejmě hned projevila a tak máme zájem o další výměnu skel . Jednalo by se o 5 dalších stejných bytů, u některých možná i o výměnu celých oken po konzultaci s technikem . Můžete nám tu poslat technika na konzultaci a udělat cenovou nabídku ?

S pozdravem a přáním hezkého dne Golik

17.3.2017Pro Václava Michalčíka - jednatele společnost

Především chci poděkovat za dopis, který jsem obdržel od Vás dne 15. ledna t.r. a rovněž za provedenou kvalitní práci na oknech mého rodinného dmku.

Při dnešním jednání na odboru regionálního rozvoje a cestovního ruku Moravskoslezského kraje - Kraj. úřadě jsem poskytnul informaci a uspokojení s výměnou skel u mého domku. Vedoucí pí Ing. Sollerová mi pak sdělila, že zřejmě budou mít zájem o totéž. Mají modřínová dřevěná okna a už o tom doma vedli rozhovor s tím, že měnit dřevěnná za žádná plastová svá okna nebudou. Protože je pravděpopdobný zájem,. poslal jsem informaci z letáku Vaší firmy, kterou přeposílám.

Ing. Hruška

2.2.2017Dobrý den,
včera u nás v O........ provedli pracovníci výrobce přeplnění plynem u čtyř oken v RD, jak bylo slíbeno. Dovolte mi, abych Vám všem poděkoval za profesionální přístup k reklamaci. Kéž by takových firerm a lidí bylo víc.
S pozdravem a ještě jednou díky


Nový

2.2.2017Přeji hezký den,

V roce 2013 jsem u Vás objednal výměnu okenních tabulí v již instalovaných oknech. Vámi dodávané měly podstatně lepší tepelný koeficient. Dodávka i montáž proběhla dobře. V následující zimě již byl znát citelný rozdíl v izolačních vlastnostech Vámi dodaných sklech.
Vše tedy bylo v pořádku, až před koncem roku 2016 se na jednom skle okenního křídla začala vytvářet v prostředku okna orosená skvrna. V příloze posílám i foto jak se závada projevuje.
Podotýkám, že v minulém období se tento jev nevyskytoval. V minimální míře se nevýznamné orosení vyskytovalo jen u spodní těsnící gumy.
Tato závada se utvořila pouze na jednom křídle třídílného okna (samostatně otvírané), ostatní okna jsou v současnosti bez závad.
Ve specifikaci objednávky se jedná o první položku – šíře 50 cm, výška 117 cm.
Prosím o zprávu jak se bude tato závada řešit.

Děkuji Kodeda

7.1.2017

Reklamace byla vyřešena.Dobrý den,

asi před dvěma léty jsme si nechali od Vaší firmy zateplit špaletová okna a eurookno. Jsme s tím moc spokojení.
Mám teď jeden dotaz. V koupelně mám jedno malé okénko (asi 24x39 cm), je to zdvojené okénko a v zimě dost přes ně táhne a rosí se.
Dalo by se to udělat tak (ať kvůli tak malému okénku nemusíte jezdit takovou dálku), že Vám okénko pošlu, vy mi v něm vyměnite sklo a pošlete zpět?
Děkuji předem za odpověď a přeji krásné svátky a hodně zdraví a štěstí v novém roce.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Bezková

25.12.2016


 

Dobry den,


pred dvema roky cc, jsem si u Vas nechala vymenit skla v Novem jicine a opet se na Vas se spokojenosti obracim. Nyni jsem na baraku.Potrebovala bych vymenu tri malych koupelnovych oken v jednom okne vymenu skla a v celem baraku do oken sita proti hmyzu Chci se zeptat,jestli je u Vas stale mozne splatek a popripade slevy v zimnim obdobi dekuji.
S pozdravem

Smetakova

17.12.2016


Dobrý den,
rádi bychom touto cestou poděkovali Vaší firmě za výměnu venkovních skel do oken.
Vaši zaměstnanci odvedli vynikající práci. Okna se nerosí, v místnostech je tepleji. Jsme velmi spokojeni. Také jsme ocenili profesionální a lidský přístup Vašich zaměstnanců.
Děkujeme Vaší firmě a přejeme pohodové vánoční svátky.

Homolkovi

14.12. 2016Dobrý den,

Dne 17.2.2016 nám vaše firma provedla výměnu skleněných výplní v plastových oknech. S výrobkem jsme max. spokojeni, ovšem v nedávné době jsme u jednoho okna zaregistrovali drobnou závadu.
Jedná se o vysunutí gumového těsnění z rohu jednoho křídla okna (viz foto) a tím k netěsnosti okna. Žádám v rámci reklamace o odstranění této závady.
Č.faktury : 168020167.

Za kladné vyřízení děkuji
Slanina

2.12.2016

Závada byla vyřešenaPane Michalčíku,
děkujeme za nabídku a zároveň děkujeme ze rychle a kvalitně odvedenou práci.
Hejhalovi

29.11.2016V březnu tohoto roku jste nám instalovali do kastlíkových oken dvojskla /12 ks / a jsme velmi spokojeni.
Také práce Vašich zaměstnanců byla profesionální.
Byla to zakázka 14016, předáno 16.3.2016 - protokol - dod. list.

Chtěli bychom vyměnit ještě 9 stejných oken v patře.... / 3 okna po 3. boxech / za stejné jako ty před tím - tedy kvalitou a technologií . / domnívám se že jejich rozměry jsou stejné /
Pokud bude možné - udejte nám termín, kdy můžete okna zaměřit a udělat cenovou nabídku jako v březnu 2016. / zaměřil: mr. Hubáček /
Po vyhotovení by jste navrhli termín montáže !

ps. příloha - foto - vaši profíci při práci a př. okna po výměně

Šik

8.11.2016Doufám, že jsem konečně po dlouhém hledání našel váš leták a proto se obracím se žádostí o výměnu skel v oknech přízemí mého domku za dvojskla.
Jedná se o trojdílná kastlíková dřevěnná okna, která potřebuji opatřít zvenčí dvojsklem, a to v průběhu 14-ti dnů. Je to podmínka na schváílenou dotaci na konečně nainstalovaný kotel 5. třídy zn. VIADRUS 3W5.
Obracím se na vás proto, že jste mi před několika léty totéž provedli k plné spokojenosti v I. poschodí a nyní totéž potřebuji v přízemí. Vzpomínám si, že vaši pracovníci toto prováděli přímo na místě - zahradě v autě.
Očekávám vaši rychlou odpověď ! S pozdravem


Ing. Hruška

5.12.2016


Dobrý den.

Je to víc jak roka půl, co jste nám k naší spokojenosti namontovali nová dvojskla do 5 dřevěných zachovalých oken. Mysleli jsme, že další nebudou potřeba, ale zhoršily se balkonové dveře a potí se okna v obýváku. Chtěla bych poprosit, až budete pracovat v okolí H….., jestli byste si nás dali do plánu. Ještě musím pochválit odborné provedení montáže a přála bych si, aby k nám přijeli stejní pánové.
S přátelským pozdravem.

Procházková

12.10.2016


Dobrý den,

ráda bych Vám touto cestou chtěla poděkovat za realizace výměny izolačního skla do zádveří našeho rodinného domu. Musím říci, že po celou zimu jsme neměli v chodbě problém s orosením vchodových dveří a okna vedle nich.

Na základě této dobré zkušenosti bychom chtěli toto izolační sklo vyměnit do balkonových dveří a okna v ložnici.

Ještě jednou moc děkuji a těším se na další spolupráci


S pozdravem
Kubrichtová

29.8.2016Dobrý den,

dovolte mi vyjádřit uznání za provedenou výměnu oken Vašimi pracovníky.Cením si přístup a profesionalitu jak pana Novotného při zpracování zakázky , tak pánů Šibíčka a Prostředníka při realizaci výměny oken. Ještě jednou děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů .

Díky Cihelka

29.8.2016Touto cestou bych vám chtěl poděkovat za profesionální přístup při výměně dvojskel a hlavně zůčastněným pracovníkům. Nečekal jsem, že si okna odnesou před dům a tam na plachtě na kozách budou pracovat. Tímto postupem neudělali ani trochu nepořádku.Co se týká samotných oken, jejich vzhled je nyní opravdu úžasný.Ještě jednou dík a přeji vám i na dále hodně spokojených zákazníků

S pozdravem KRÁLÍK


12.6.2016


 

Dobrý den.
Vloni jste nám přesklívali okna v rodinném domě v Údlicích a nyní bychom potřebovali načaté dodělat neboť okna fungují opravdu skvěle a po tolika letech se opravdu nerosí. Tenkrát byl u nás technik pan Ohem. Předem děkuji za kontakt. D. Nudčenková

8.6.2016Dnes, 3.6 . 2016 mi byla předána hotová zakázka. Jsme velmi spokojeni, pánové, kteří okna přesklívali, byli rychlí, dochvilní, pečliví, ochotní a vůbec - milí, přístup firmy k zákazníkům je perfektní.
Poděkování patří také panu Novotnému děkujeme za provedení.

Děkujeme Plotovi

4.6.2016


 

Dobrý den,

děkujeme Vám za kvalitně a profesionálně provedenou práci, kterou Vaši pracovníci provedli dnes 12. 4. 2016.

S pozdravem Pavlis

12.4.2016
 


 Vážený pane Michalčíku.

 dne 15.12.2015 nám byla provedena montáž izolačních skel (zakázka č. 185815). Zaměření provedl pan P. Novotný a montáž pánové J. Šarman a T. Michlačík ml.

Chtěli bychom vám poděkovat za skvěle odvedenou práci těchto pracovníků.

Přejeme vám ať vaše firma skvěle prosperuje i v následujícím období a rádi vás doporučíme i dalším zájemcům.

Zdravíme,

manžele Klimusovi

 

 15.12.2015

 


 Dnes, 8. 12. 2015 mi byla předána hotová zakázka č. 180715. Jsem velmi spokojena, pánové, kteří okna namontovali, byli rychlí, dochvilní, pečliví, ochotní a vůbec - milí, přístup firmy k zákazníkům je perfektní. Děkuji.

Pavlitová

 8.12.2015 


 Dobrý den paní ředitelko,


chci Vám touto cestou poděkovat za služby vaší společnosti. Stále se nám rosí okna, tak jsme zkusili u Vás výměnu jedné okenice zda výměna skla bude mít efekt na rosení. Ano,  potvrdilo se to a výměna skla funguje na jedničku. Hned jsme si objednali i výměnu dalších oken a doporučila jsem to i mojí dceři Kateřině Válkové a taky u Vás udělala objednávku na výměnu skel v celém bytě. Jako pozornost jsem od Vám dostala nabídku, že když doporučím nového klienta s objednávkou nad 10.000,-. Kč dostanu od Vás jako bonus 1.000,-. Tak se i stalo a u objednávky u dcery mi bude z mé objednávky odečteno 1.000,-, aspoň to tak tvrdil pan Čevela, který s námi objednávky dělal.
Chci se zeptat, když Vám domluvím další klienty z našeho bytového domu NA ULIČCE č.p. 1625,1626,1627 Otrokovice s objednávkami nad 10.000,- Kč jestli dostanu další bonusy.
V příloze Vám zasílám fotky našeho okna, na kterém je krásně vidět rozdíl výměny skla. Pro Vás to bude určitě přínosná reklama a pro mne možná další bonus od Vás :-D

S přáním pěkného dne

Sedlářová 

7.12.2015 


 Dobrý den.

Včera nám byla vyměněná skla v oknech. Pracovníci byli výborní. Když přišla dcera domů, tak hned konstatovala, že vyměněná skla jsou světlejší, než původní. No nic, vždy se nestrefíme. Jaké bylo moje překvapení při dnešním pohledu z ulice. Bylo to naopak. Vyměněná skla jsou mnohem tmavší, než původní. Domnívala jsem se, zda nebyla skla daná obráceně,/venkovní dovnitř/. Již jsem mluvila s panem Novotným, ale on mi řekl, že otočení není možné, protože z výroby je to označené. Tak se ptám, sjednotí se barva časem, nebo budou okna "bubákovská " ? Jinak jsme s prací velmi spokojené .

Děkuji za odpověď Košařová 

8.10.2015 


Dobrý den, 

rádi bycom vyjádřili poděkování za práci odvedenou Vaší firmou, díky které se podařilo odstranit dlouholetý problém úniku tepla přes luxferovou stěnu. Stejně jako při reliazaci zeteplení oken, které jste v našem domě provedli před několika lety, jsme byli s prací Vašich zaměstnanců velmi spokojeni.

Velice si vážíme přístupu, jednání a profesionality všech zaměstanců firmy Tospur, které přejeme vše dobré a mnoho dalších spokojených zákazníků. 

S díky a s přáním dalších úspěšných let v podnikání 

Stárkovi

 3.8.2015 


Vážený pane jednateli,

chci Vám a zaměstnancům firmy Tospur s.r.o. poděkovat za odbornou práci týkající se výměny skel v mém rodinném domě. Jsem velmi spokojena se slušným jednáním pracovníků v oddělení pro klienty, s profesionálním a vstřícným přístupem odborného technika pana Petra Novotného a rovněž s prací servisních pracovníků pp. Martykána a Michalčíka. Nestává se často, že firmy jako celek fungují tak naprosto spolehlivě a perfektně jako je tomu ve Vaší společnosti.

Doufám, že i v průběhu záruční doby se mohu spolehnout na solidní jednání, pokud by se objevila jakákoliv závada.

Přeji Vám všem mnoho úspěchů v podnikání, spokojené zákazníky a hodně štěstí v osobním životě.


 Šímová

27.5.2015


Dobrý den.

Včera byla odeslána poslední splátka za výměnu dvojskla za trojskla v naších oknech. Chtěla jsem tímto poděkovat za možnost splacení tímto způsobem, protože jsme v té době dočerpaly veškeré úspory na rekonstrukci,a špatně jsme zvolili okna s dvojskly, a bylo nutné je tedy vyměnit.

Děkuji tímto i vaším technikům.

Ráda bych Vás ještě poprosila jestli by bylo možné a zaslali by jste mi emailem potvrzení o doplacení celé částky. číslo objednávky je 148413 Ještě jednou děkuji a budu Vás určitě doporučovat.

S pozdravem

Ďurišová,

7.3.2015 


Vážení, 

dovolte mě, abych poděkoval pracovníkům Vaší

společnosti za skvěle odvedenou práci a výkon dne 27.01.2015 při výměně skel za zateplená okna.

Jedná se o pracovníky pány Ivana Chudárka a Jiřího Šarmana.

Již od počátku zahájení práce, až do závěrečné fáze t.j. úklidu místnosti jednali velmi profesionálně a efektivně.

Vysoké pracovní nasazení a jednání na úrovni mne příjemně překvapily.

A na závěr: poděkování celé společnosti a pokud bych mohl vyjádřit prosbu: finančně ohodnotit tyto velmi dobré pracovníky. 

S úctou                    

Jireš,

4.3.2015


Dobrý den, 

děkujeme vaším pracovníkům,za vzorně provedenou práci,při výměně skel a za ukázkový přístup k zákazníkům.

Hlavně p.Hubáčkovi ,za konzultaci,návrh skel,vyměření a také za měření  termokamerou a zaslání snímků.

Jsme velice spokojeni,okna se nerosí.Splnila všechna naše očekávání.

Pokud bude příležitost rádi doporučíme vaší firmu.

Manželé Siwkovi 

26.2.2015


Dobrý den,

děkuji všem zúčastněným pracovníkům za super odvedenou práci při přesklení špaletových oken v mém domě. Technik - p. Čevela vše perfektně vysvětlil, zaměřil a vystavil nabídku, kterou jsem přijala. Vaši montážní pracovníci ( bohužel jsem se nezeptala na jejich jména, což mne velmi mrzí) byli skvělí chlapi, kterým šla práce od ruky. Splnili beze zbytku vše, co inzerujete- včetně závěrečného úklidu. Jsem velmi spokojena a chci tímto vyjádřit dík všem, kteří se na práci podíleli. Doufám, že výměna skel splní mé očekávání - okna bez rosení, úspora tepla. Ale to ukáže čas. Nyní je to pro mne zatím - těsně - dnes po montáži - pěkný pohled na "nová okna".

Ještě jednou díky, budu chválit a doporučovat.

Zdraví  Bradová4 Brno - Židenice

23.2.2015


 Dobrý den, 

chtěli bychom se vyjádřit k přístupu Vaší firmy k realizaci zakázky přesklení skel v plastových oknech. V dnešní době, kdy se každý žene za co největším ziskem a moc nehledí na spokojenost zákazníků jsme byli přístupem Vaší firmy velmi příjemně překvapení.

Již přístup technika pana Hubáčka, který nám vše vysvětlil, předvedl a netlačil na uzavření objednávky, ale nechal nás, abychom se v klidu rozmysleli, není obvyklý. Při sepsání objednávky nás informoval o dalším postupu. Následně technici, kteří přijeli okna namontovat, přijeli v dohodnutém termínu, pracovali ohleduplně a profesionálně. Předali nám záruční list, certifikát a další listiny, vše opět vysvětlili. Z naší strany maximální spokojenost.

Po výměně skel se nám skutečně pocitově zdá, že se zlepšila tepelná pohoda v bytě, i když od montáže dne 9.2.2015 uběhla krátká doba. Stali jsme se tedy Vašimi doporučovateli, když našim známým popisujeme, jak jsme se rozhodli pro tuto investici.

Přejeme Vám, aby se Vám dařilo ve Vašem podnikání a udržte nadále tento standard.

Manželé Bartoňovi

23.2.2015


 Vážený pane Michalčíku, 

děkujeme za Váš milý dopis i přání v něm uvedená. Velice si vážíme Vašich služeb. S okny jsme po Vašich úpravách (už jste u nás prováděli montáž dvakrát) naprosto spokojeni. V novém roce se na Vašeho obchodního zástupce, pana Petra Novotného (příjemný a šikovný člověk), ještě obrátíme s prosbou o úpravu zbývajících oken.

Přejeme hezké prožití svátků vánočních a mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti v novém roce.

Benešovi

 

18.12.2014


Vážená paní Wernerová,

ve dnech 28.8. a 29.8.2014 u nás proběhla montáž izolačních skel a těsnění do oken.

Chtěl bych Váš tým, včetně technika, pochválit za profesionální přístup a odbornost, s jakou se zde prezentovali. Na takové zaměstnance může být Vaše firma hrdá.

Přeji Vám mnoho úspěchů v podnikání i osobním životě.

S přátelským pozdravem.

Gabriš  

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dipl.- Ing.  Gabriš

2.9.2014


Dobrý den pane Michalčík, 

chtěl bych Vám poděkovat za realizaci zakázky pro obec Výprachtice, vše bylo provedeno kvalitně,  na vysoké odborné a profesionální úrovni a také rychle. Zaměstnanci také byty, kde se přesklívalo, vzorně uklidili a odvezli veškerý odpad.  Váš zaměstnanec pan Hubáček s námi  jednal velmi slušně,  co slíbil to splnil.

Ještě jednou děkujeme. Jsme spokojeni i s kvalitou skel.  

S pozdravem starosta obce Výprachtice Miroslav Stejskal.

 

8.7.2014


Dobrý den, pane Michalčíku, 

chystám se již delší dobu poslat vám mail a poděkovat, že výměna skel v našich plastových oknech proběhla přes počáteční potíže dobře a že jsem si tak trochu splnila sen o výměně starých skel v našich oknech, protože jsem si stále více uvědomovala, že ta původní skla, stará cca 14 let již zdaleka neodpovídají tomu, co lze v dnešní době z nabídky okenních skel poskytnout.

Při výměně skel mi vaši pracovníci okna taktéž seřídili, jen bych měla dotaz, zda je možné, třeba za rok, v zimní sezoně, požádat vaši firmu zase o kontrolu a seřízení oken nebo bychom se pak už měli obracet na jiné firmy, které plastová okna vyrábějí a montují.

Jak budeme s manželem se skly spokojeni, vám napíšu asi až zase v zimním období, teď již je venku teplo, takže nemohu hodnotit, jestli rosení skel opravdu ustoupí nebo se sníží na minimum. Co jsem zaznamenala, je snížení hluku z ulice.

Ještě jednou vám děkuji za vstřícnost a za to, že jste se mi snažil vyjít vstříc při požadavku na návštěvu vašeho technika.

S přáním pěkného dne Čtvrtníčková,

 

9.4.2014


Dobrý den, 

díky za poděkování za zakázku, kterou jste realizovali. I já, jsem Vám chtěl sdělit, protože jsem se ještě nesetkal s firmou, která: 

- dodržuje sjednaný čas návštěv obchodního zástupce a plně odborně vše vysvětlí

- nevyžaduje platbu předem ani zálohy

- po schválení návrhu opět v termínu navštíví k upřesnění objednávky

- přesně dodrží čas k nástupu realizace montáže

- svědomitě, kvalitně, šetrně a profesionálně provede montážní práce 

Celou tuto zakázku od začátku do konce realizace prováděli "profesionálové", kteří Vám jako zakladateli společnosti slouží ke cti a ostatní firmy Vám je jen mohou závidět a přát si něco podobného.

S pozdravem

Egermajer 

27.3.2014 


Vážení přátelé!

Dne 19. února letošního roku byla vaší firmou uskutečněna zakázka č. 15614.

Jsme velice spokojeni, neboť okna se již nerosí ať je počasí jakékoliv ani po měsíci od jejich zhotovení.Perfektně provedená práce přispívá k tomu, že se dá říct, že toto provedení předčí i plastová okna.

Pracovníci, kteří toto prováděli, jsou velice ochotní, příjemní lidé, kteří dělají čest vaší firmě. Budeme vás doporučovat.

S pozdravem

Hlouškovi

 24.3.2014


Chtěla bych poděkovat za profesionálně odvedenou práci Vašich zaměstnanců při přesklívání oken v našem rodinném domku Nýdek č. 520. Jsme maximálně spokojení s přesností, rychlostí a ochotou  pracovníků.

Jsme velice rádi, že jste nám byli doporučení a že nebylo nutné měnit celá okna.

Hezký  den přeje Niedobová

10.2.2014


Děkujeme vašim pracovníkům p.Šarmanovi a jeho kolegovi za vzorně provedenou práci při výměně skel v oknech a p. Hubáčkovi za skvělou konzultaci a doporučení vhodných skel.  

S Vaší firmou byla výborná komunikace a po 10ti dnech můžeme konstatovat, že skla splnila naše očekávání a v období mrazů -15 st. se opravdu osvědčila. Minimální rosení.

Ještě jednou děkujeme a přejeme  hodně spokojených zákazníků.

Manželé Kišovi

3.2.2014


Děkuji vám za přesklení oken. Jsem s vaším jednámím i prací zcela spokojen, jak mi již bylo doporučena přítelkyní, kde jsem viděl vaši práci. Tam se sice jednalo o přesklení pomocí lišt přímo u zákazníka, mě však více vyhovovalo zafrézování skel.

Pokud bude příležitost, rád doporučím vaši firmu i dalším zákazníkům. Mě o přesklení přesvědčila paní Dana Horáčková z Dolníku na Trutnovsku, která si nechala zateplit všechna okna z důvodu využití tepelného čerpadla, v rodinném domku rodičů.

S pozdravem: Ing.  Vintr,


Dobrý večer,

chtěl bych Vám poděkovat za zprostředkování* montáže oken. Výměna byla provedena již minulou středu!, tj. 6.3.2013. Filtr zvuku z ulice asi 40% lepší, a ani nyní při teplotách kolem nuly se vůbec „nepotí“. Přeji ještě hodně takových oken a spokojených zákazníků!

S pozdravem Soukup 

 *Nejsme zprostředkovatelé, ale všechny práce provádí naši vyškolení pracovníci 


Dobrý den,

včera u nás byly Vaši montéři vyměnit skla. Dorazili načas, byly velice  ochotní. Již dlouho jsme se nesetkali s takovým kladným přístupen k práci a k lidem.
                                  

Hezký den, Vávrová 


Vážení, 

jsme maximálně spokojeni s Vámi provedenou zakázkou. Neshledali jsme žádnou závadu. Vaši pracovníci odvedli vysoce odbornou práci. 

S pozdravem Kratochvíl


Vážení majitelé a zaměstnanci firmy TOSPUR,s.r.o. , 

využil jsem Vašich služeb a musím zaslat velkou pochvalu nejdříve na pana Ohema při konzultaci mého přání a následně na kvalitní práci mechaniků při výměně okenních výplní a následně nedávno s výměnou skleněných výplní u vstupních dveří domu. Velice si cením kvality provedené práce, přijatelné ceny a krátké dodací lhůty od sjednání zakázky. Přeji Vaší firmě hodně spokojených zákazníků, jako jsem byl já.

 S pozdravem  Eidkum

Volejte zdarma infolinku 800 100 238
Kontaktní formulář
Kalkulátor ceny
Naše videa vysílané v TV
Video - řešení rosení oken
Video - přesklení plastových oken
Video - přesklení dřevěných oken
Video - Receptář Prima nápadů
Video - Máte horko v bytě? Máme řešení!
Řešení problémů s okny
Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace

Naše služby: Zateplení oken - rosení oken - izolační skla - měření termokamerou - sítě proti hmyzu - okenní fólie - termoizolační fólie - bezpečnostní fólie - ochranné fólie - protisluneční fólie samočistící sklo

Partneři - Můžete i využít nabídky zateplení fasád, střechy, stropu nebo celého domu.