ZATEPLETE PŮVODNÍ OKNA DŘEVĚNÁ, PLASTOVÁ I EUROOKNA
Česky Slovensky Maďarsky

Dopisy

Tímto bychom chtěli poděkovat všem našim zákazníkům, kteří nám věnovali svůj čas a ocenili naši práci. 

Velice si toho vážíme a ještě jednou děkujeme.

Tým společnosti TOSPUR, s.r.o.


 Vážený pane Michalčíku.

 dne 15.12.2015 nám byla provedena montáž izolačních skel (zakázka č. 185815). Zaměření provedl pan P. Novotný a montáž pánové J. Šarman a T. Michlačík ml.

Chtěli bychom vám poděkovat za skvěle odvedenou práci těchto pracovníků.

Přejeme vám ať vaše firma skvěle prosperuje i v následujícím období a rádi vás doporučíme i dalším zájemcům.

Zdravíme,

manžele Klimusovi

Hostětice u Telče

 15.12.2015

 


 Dnes, 8. 12. 2015 mi byla předána hotová zakázka č. 180715. Jsem velmi spokojena, pánové, kteří okna namontovali, byli rychlí, dochvilní, pečliví, ochotní a vůbec - milí, přístup firmy k zákazníkům je perfektní. Děkuji.

Olga Pavlitová, Riegrova 242, 252 28 Černošice

 8.12.2015 


 Dobrý den paní ředitelko,


chci Vám touto cestou poděkovat za služby vaší společnosti. Stále se nám rosí okna, tak jsme zkusili u Vás výměnu jedné okenice zda výměna skla bude mít efekt na rosení. Ano,  potvrdilo se to a výměna skla funguje na jedničku. Hned jsme si objednali i výměnu dalších oken a doporučila jsem to i mojí dceři Kateřině Válkové a taky u Vás udělala objednávku na výměnu skel v celém bytě. Jako pozornost jsem od Vám dostala nabídku, že když doporučím nového klienta s objednávkou nad 10.000,-. Kč dostanu od Vás jako bonus 1.000,-. Tak se i stalo a u objednávky u dcery mi bude z mé objednávky odečteno 1.000,-, aspoň to tak tvrdil pan Čevela, který s námi objednávky dělal.
Chci se zeptat, když Vám domluvím další klienty z našeho bytového domu NA ULIČCE č.p. 1625,1626,1627 Otrokovice s objednávkami nad 10.000,- Kč jestli dostanu další bonusy.
V příloze Vám zasílám fotky našeho okna, na kterém je krásně vidět rozdíl výměny skla. Pro Vás to bude určitě přínosná reklama a pro mne možná další bonus od Vás :-D

S přáním pěkného dne

Sedlářová Marie
NA  ULIČCE 1627
OTROKOVICE
 

7.12.2015 


 Dobrý den.

Včera nám byla vyměněná skla v oknech. Pracovníci byli výborní. Když přišla dcera domů, tak hned konstatovala, že vyměněná skla jsou světlejší, než původní. No nic, vždy se nestrefíme. Jaké bylo moje překvapení při dnešním pohledu z ulice. Bylo to naopak. Vyměněná skla jsou mnohem tmavší, než původní. Domnívala jsem se, zda nebyla skla daná obráceně,/venkovní dovnitř/. Již jsem mluvila s panem Novotným, ale on mi řekl, že otočení není možné, protože z výroby je to označené. Tak se ptám, sjednotí se barva časem, nebo budou okna "bubákovská " ? Jinak jsme s prací velmi spokojené .

Děkuji za odpověď Košařová Rokycany

8.10.2015 


Dobrý den, 

rádi bycom vyjádřili poděkování za práci odvedenou Vaší firmou, díky které se podařilo odstranit dlouholetý problém úniku tepla přes luxferovou stěnu. Stejně jako při reliazaci zeteplení oken, které jste v našem domě provedli před několika lety, jsme byli s prací Vašich zaměstnanců velmi spokojeni.

Velice si vážíme přístupu, jednání a profesionality všech zaměstanců firmy Tospur, které přejeme vše dobré a mnoho dalších spokojených zákazníků. 

S díky a s přáním dalších úspěšných let v podnikání 

Jaroslava a Tomáš Stárkovi

Pražská 231

251 62 Mukařov 

 3.8.2015 


Vážený pane jednateli,

chci Vám a zaměstnancům firmy Tospur s.r.o. poděkovat za odbornou práci týkající se výměny skel v mém rodinném domě. Jsem velmi spokojena se slušným jednáním pracovníků v oddělení pro klienty, s profesionálním a vstřícným přístupem odborného technika pana Petra Novotného a rovněž s prací servisních pracovníků pp. Martykána a Michalčíka. Nestává se často, že firmy jako celek fungují tak naprosto spolehlivě a perfektně jako je tomu ve Vaší společnosti.

Doufám, že i v průběhu záruční doby se mohu spolehnout na solidní jednání, pokud by se objevila jakákoliv závada.

Přeji Vám všem mnoho úspěchů v podnikání, spokojené zákazníky a hodně štěstí v osobním životě.


Daniela Šímová
Vltavská 438
375 01  Týn nad Vltavou

27.5.2015


Dobrý den.

Včera byla odeslána poslední splátka za výměnu dvojskla za trojskla v naších oknech. Chtěla jsem tímto poděkovat za možnost splacení tímto způsobem, protože jsme v té době dočerpaly veškeré úspory na rekonstrukci,a špatně jsme zvolili okna s dvojskly, a bylo nutné je tedy vyměnit.

Děkuji tímto i vaším technikům.

Ráda bych Vás ještě poprosila jestli by bylo možné a zaslali by jste mi emailem potvrzení o doplacení celé částky. číslo objednávky je 148413 Ještě jednou děkuji a budu Vás určitě doporučovat.

S pozdravem

Marcela Ďurišová, U lazebníka 1/347, 794 01 Krnov 

7.3.2015 


Vážení, 

dovolte mě, abych poděkoval pracovníkům Vaší

společnosti za skvěle odvedenou práci a výkon dne 27.01.2015 při výměně skel za zateplená okna.

Jedná se o pracovníky pány Ivana Chudárka a Jiřího Šarmana.

Již od počátku zahájení práce, až do závěrečné fáze t.j. úklidu místnosti jednali velmi profesionálně a efektivně.

Vysoké pracovní nasazení a jednání na úrovni mne příjemně překvapily.

A na závěr: poděkování celé společnosti a pokud bych mohl vyjádřit prosbu: finančně ohodnotit tyto velmi dobré pracovníky. 

S úctou                    

Jireš, Harantova 1990/20, 397 01 Písek 

 

4.3.2015


Dobrý den, 

děkujeme vaším pracovníkům,za vzorně provedenou práci,při výměně skel a za ukázkový přístup k zákazníkům.

Hlavně p.Hubáčkovi ,za konzultaci,návrh skel,vyměření a také za měření  termokamerou a zaslání snímků.

Jsme velice spokojeni,okna se nerosí.Splnila všechna naše očekávání.

Pokud bude příležitost rádi doporučíme vaší firmu.

Manželé Siwkovi 

Petřvaldská 434E, Ostrava -Michálkovice

26.2.2015


Dobrý den,

děkuji všem zúčastněným pracovníkům za super odvedenou práci při přesklení špaletových oken v mém domě. Technik - p. Čevela vše perfektně vysvětlil, zaměřil a vystavil nabídku, kterou jsem přijala. Vaši montážní pracovníci ( bohužel jsem se nezeptala na jejich jména, což mne velmi mrzí) byli skvělí chlapi, kterým šla práce od ruky. Splnili beze zbytku vše, co inzerujete- včetně závěrečného úklidu. Jsem velmi spokojena a chci tímto vyjádřit dík všem, kteří se na práci podíleli. Doufám, že výměna skel splní mé očekávání - okna bez rosení, úspora tepla. Ale to ukáže čas. Nyní je to pro mne zatím - těsně - dnes po montáži - pěkný pohled na "nová okna".

Ještě jednou díky, budu chválit a doporučovat.

Zdraví Milena Bradová,

Skorkovského 1025/114 Brno - Židenice

23.2.2015


 Dobrý den, 

chtěli bychom se vyjádřit k přístupu Vaší firmy k realizaci zakázky přesklení skel v plastových oknech. V dnešní době, kdy se každý žene za co největším ziskem a moc nehledí na spokojenost zákazníků jsme byli přístupem Vaší firmy velmi příjemně překvapení.

Již přístup technika pana Hubáčka, který nám vše vysvětlil, předvedl a netlačil na uzavření objednávky, ale nechal nás, abychom se v klidu rozmysleli, není obvyklý. Při sepsání objednávky nás informoval o dalším postupu. Následně technici, kteří přijeli okna namontovat, přijeli v dohodnutém termínu, pracovali ohleduplně a profesionálně. Předali nám záruční list, certifikát a další listiny, vše opět vysvětlili. Z naší strany maximální spokojenost.

Po výměně skel se nám skutečně pocitově zdá, že se zlepšila tepelná pohoda v bytě, i když od montáže dne 9.2.2015 uběhla krátká doba. Stali jsme se tedy Vašimi doporučovateli, když našim známým popisujeme, jak jsme se rozhodli pro tuto investici.

Přejeme Vám, aby se Vám dařilo ve Vašem podnikání a udržte nadále tento standard.

Manželé Bartoňovi, Třebížského 100, 784 01 Litovel

23.2.2015


 Vážený pane Michalčíku, 

děkujeme za Váš milý dopis i přání v něm uvedená. Velice si vážíme Vašich služeb. S okny jsme po Vašich úpravách (už jste u nás prováděli montáž dvakrát) naprosto spokojeni. V novém roce se na Vašeho obchodního zástupce, pana Petra Novotného (příjemný a šikovný člověk), ještě obrátíme s prosbou o úpravu zbývajících oken.

Přejeme hezké prožití svátků vánočních a mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti v novém roce.

Ludmila a Vladimír Benešovi

Zahradníčkova 1220/20B

150 00 Praha 5

 

18.12.2014


Vážená paní Wernerová,

ve dnech 28.8. a 29.8.2014 u nás proběhla montáž izolačních skel a těsnění do oken.

Chtěl bych Váš tým, včetně technika, pochválit za profesionální přístup a odbornost, s jakou se zde prezentovali. Na takové zaměstnance může být Vaše firma hrdá.

Přeji Vám mnoho úspěchů v podnikání i osobním životě.

S přátelským pozdravem.

Pavel Gabriš  

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dipl.- Ing. Pavel Gabriš

Přední Výtoň 16

382 73 Vyšší Brod

2.9.2014


Dobrý den pane Michalčík, 

chtěl bych Vám poděkovat za realizaci zakázky pro obec Výprachtice, vše bylo provedeno kvalitně,  na vysoké odborné a profesionální úrovni a také rychle. Zaměstnanci také byty, kde se přesklívalo, vzorně uklidili a odvezli veškerý odpad.  Váš zaměstnanec pan Hubáček s námi  jednal velmi slušně,  co slíbil to splnil.

Ještě jednou děkujeme. Jsme spokojeni i s kvalitou skel.  

S pozdravem starosta obce Výprachtice Miroslav Stejskal.

 

8.7.2014


Dobrý den, pane Michalčíku, 

chystám se již delší dobu poslat vám mail a poděkovat, že výměna skel v našich plastových oknech proběhla přes počáteční potíže dobře a že jsem si tak trochu splnila sen o výměně starých skel v našich oknech, protože jsem si stále více uvědomovala, že ta původní skla, stará cca 14 let již zdaleka neodpovídají tomu, co lze v dnešní době z nabídky okenních skel poskytnout.

Při výměně skel mi vaši pracovníci okna taktéž seřídili, jen bych měla dotaz, zda je možné, třeba za rok, v zimní sezoně, požádat vaši firmu zase o kontrolu a seřízení oken nebo bychom se pak už měli obracet na jiné firmy, které plastová okna vyrábějí a montují.

Jak budeme s manželem se skly spokojeni, vám napíšu asi až zase v zimním období, teď již je venku teplo, takže nemohu hodnotit, jestli rosení skel opravdu ustoupí nebo se sníží na minimum. Co jsem zaznamenala, je snížení hluku z ulice.

Ještě jednou vám děkuji za vstřícnost a za to, že jste se mi snažil vyjít vstříc při požadavku na návštěvu vašeho technika.

S přáním pěkného dne    Jarmila Čtvrtníčková, St. Manharda 1319/2, 796 01 Prostějov

 

9.4.2014


Dobrý den, 

díky za poděkování za zakázku, kterou jste realizovali. I já, jsem Vám chtěl sdělit, protože jsem se ještě nesetkal s firmou, která: 

- dodržuje sjednaný čas návštěv obchodního zástupce a plně odborně vše vysvětlí

- nevyžaduje platbu předem ani zálohy

- po schválení návrhu opět v termínu navštíví k upřesnění objednávky

- přesně dodrží čas k nástupu realizace montáže

- svědomitě, kvalitně, šetrně a profesionálně provede montážní práce 

Celou tuto zakázku od začátku do konce realizace prováděli "profesionálové", kteří Vám jako zakladateli společnosti slouží ke cti a ostatní firmy Vám je jen mohou závidět a přát si něco podobného.

S pozdravem

Egermajer Václav, Šamotka 1438, 269 01 Rakovník

27.3.2014 


Vážení přátelé!

Dne 19. února letošního roku byla vaší firmou uskutečněna zakázka č. 15614.

Jsme velice spokojeni, neboť okna se již nerosí ať je počasí jakékoliv ani po měsíci od jejich zhotovení.Perfektně provedená práce přispívá k tomu, že se dá říct, že toto provedení předčí i plastová okna.

Pracovníci, kteří toto prováděli, jsou velice ochotní, příjemní lidé, kteří dělají čest vaší firmě. Budeme vás doporučovat.

S pozdravem

Ladislav a Milada Hlouškovi, Smrčí 20, 513 01 Semily

 24.3.2014


Chtěla bych poděkovat za profesionálně odvedenou práci Vašich zaměstnanců při přesklívání oken v našem rodinném domku Nýdek č. 520. Jsme maximálně spokojení s přesností, rychlostí a ochotou  pracovníků.

Jsme velice rádi, že jste nám byli doporučení a že nebylo nutné měnit celá okna.

Hezký  den přeje Eva Niedobová, Nýdek 520, 739 95

10.2.2014


Děkujeme vašim pracovníkům p.Šarmanovi a jeho kolegovi za vzorně provedenou práci při výměně skel v oknech a p. Hubáčkovi za skvělou konzultaci a doporučení vhodných skel.  

S Vaší firmou byla výborná komunikace a po 10ti dnech můžeme konstatovat, že skla splnila naše očekávání a v období mrazů -15 st. se opravdu osvědčila. Minimální rosení.

Ještě jednou děkujeme a přejeme  hodně spokojených zákazníků.

Manželé Kišovi, Osada 720, 739 41 Palkovice

3.2.2014


Děkuji vám za přesklení oken. Jsem s vaším jednámím i prací zcela spokojen, jak mi již bylo doporučena přítelkyní, kde jsem viděl vaši práci. Tam se sice jednalo o přesklení pomocí lišt přímo u zákazníka, mě však více vyhovovalo zafrézování skel.

Pokud bude příležitost, rád doporučím vaši firmu i dalším zákazníkům. Mě o přesklení přesvědčila paní Dana Horáčková z Dolníku na Trutnovsku, která si nechala zateplit všechna okna z důvodu využití tepelného čerpadla, v rodinném domku rodičů.

S pozdravem: Ing. Miloš Vintr, Česká Metuje 76, 549 56 


Dobrý večer,

chtěl bych Vám poděkovat za zprostředkování* montáže oken. Výměna byla provedena již minulou středu!, tj. 6.3.2013. Filtr zvuku z ulice asi 40% lepší, a ani nyní při teplotách kolem nuly se vůbec „nepotí“. Přeji ještě hodně takových oken a spokojených zákazníků!

S pozdravem Soukup Zdeněk, Na Brůdku 72/9, 289 22 Lysá nad Labem

 *Nejsme zprostředkovatelé, ale všechny práce provádí naši vyškolení pracovníci 


Dobrý den,

včera u nás byly Vaši montéři vyměnit skla. Dorazili načas, byly velice  ochotní. Již dlouho jsme se nesetkali s takovým kladným přístupen k práci a k lidem.
                                  

Hezký den, Vávrová Anna, Borská 1413, 547 01 Náchod 


Vážení, 

jsme maximálně spokojeni s Vámi provedenou zakázkou. Neshledali jsme žádnou závadu. Vaši pracovníci odvedli vysoce odbornou práci. 

S pozdravem Kratochvíl Stanislav, Tyršova 590, 391 65 Bechyně


Vážení majitelé a zaměstnanci firmy TOSPUR,s.r.o. , 

využil jsem Vašich služeb a musím zaslat velkou pochvalu nejdříve na pana Ohema při konzultaci mého přání a následně na kvalitní práci mechaniků při výměně okenních výplní a následně nedávno s výměnou skleněných výplní u vstupních dveří domu. Velice si cením kvality provedené práce, přijatelné ceny a krátké dodací lhůty od sjednání zakázky. Přeji Vaší firmě hodně spokojených zákazníků, jako jsem byl já.

 S pozdravem František Eidkum,Čechova 1114, 413 01 Roudnice nad Labem


Dobry den, 

rádi bychom vám poděkovali za servis, který jste nám poskytli. Se zasklením od Vás jsme plně spokojeni a velmi nás potěšil bonus, který jste nám poslali za doporučení vašich služeb.Pokud bude v budoucnosti možnost, určitě vašich služeb znovu využijeme a také Vás budeme dál doporučovat. 

S pozdravem Vlastimil a Michaela Prokšovi, Měník 282, 664 57 Měnín


Vážení, 

na základě letáčku, který jsem měl v poštovní schránce, jsem si u vaší firmy objednal výměnu skel. V krátké době se dostavil pan Čevela, který provedl zaměření a cenovou nabídku. Vzhledem k tomu, že se jednalo o atypická okna, byl nucen zaměřit okna na dvakrát. Na objednávce byl potvrzen termín dodání do 25.5. Následně mě byl telefonicky potvrzen termín realizace na 24.4. Montéři přijeli přesně ve stanoveném čase. S montéry a jejich přístupem jsem byl maximálně spokojen. Bydlíme v blízkosti dosti frekventované křižovatky a realita předčila mé očekávání. Hluk z provozu kolem jedoucích vozidel se neuvěřitelně snížil. Dnes, kdy bylo venku slunečno a horko bylo v místnostech velmi příjemně. Touto cestou vaši firmě děkuji. 

Eduard Kulhavý, Jiráskova 2A, 692 01 Mikulov na Moravě


Dobrý den, 

zhruba před rokem jste nám přesklili nové sklo Heat mirror. Zima u nás ještě sice neskončila, ovšem z Vaší prací jsme nad míru spokojeni. Poprvé po deseti letech zažíváme vstávání bez utírání morkých oken a kroucení hadrů s litry vody. Včera jsme měli ve schránce poštovní poukázku* od Vaší firmy, jak tomu můžeme rozumět? 

Děkuji R. Čuboň, Baška 497, 739 01 Baška 

*(poukázka na 1000,-Kč byla odměna za doporučení zákazníka)


Dobrý den, 

měli jsme u Vás objednáno přesklení oken. Vaši pracovníci se dostavili v uvedený den i čas, práci provedli perfektně a ještě po sobě uklidili pracoviště, což nebývá u mnoha firem zvykem.
Děkujeme a Vaši firmu budeme doporučovat.
 

Přeji pěkný den  Kuncová Radka  Křtiny 200


Dobrý den, 

ve dnech 14. - 16.2.2011 nám Vaši pracovníci pan Petr Martykán a pan

Samiec prováděli zateplení oken.S jejich prací jsme byli velice spokojeni, touto cestou jim chceme vyjádřit poděkování. Vaší firmě dělají dobré jméno a dobrou reklamu. 

S pozdravem manželé Dobšákovi, Tvarožná 326, 664 05


 Dobrý den, 

dne 6.12.2012 Vaše společnost provedla výměnu skel u mého rodinného domku v plastových oknech, která velmi často vykazovala značné stopy vlhkosti a to již při teplotách lehce pod nulou. Na základě doporučení Vašeho pracovníka jsem se rozhodl pro skla koeficientu U – O, 6 s teplým rámečkem. Výše citovaného dne pracovníci Vaší společnosti v přesně dohodnutou hodinu provedli montáž  nových skel včetně seřízení oken a to během krátké doby. S jejich zodpovědným přístupem jsem byl velmi spokojen. Ještě větší překvapení pak na mne čekalo v následujících dnech, kdy teplota klesla až na -11 pod nulou. Na sklech nebyla ani stopa po vlhkosti a já poprvé po mnoha letech nemusel ráno běhat s hadrem od okna k oknu.

Chtěl bych Vám touto cestou ještě jednou velmi poděkovat za dobré rady a profesionální přístup, který v dnešní době není samozřejmostí.

Ještě jednou mnohé díky. 

Jaroslav Matějček, V Kroupovci 3500, 27601 Mělník


Dobrý den, 

posílám potvrzení o úhradě faktury za montáž izolačních skel, kterou provedli dnes pracovníci vaší firmy. Fa.č. 118020195. Montážní pracovníci byli velmi šikovní a jsme s prací spokojeni. 

Zdraví Mašková, Moravská Třebová, Alšova 1


Dobrý den,  

22.10.2010 nám byla provedena montáž izolačních skel, musíme podotknout, že jsme byli velice spokojení, jak s prací, tak i s přístupem montážníku. Přejeme hezké svátky do Nového roku hodně spokojených zákazníku.

 S pozdravem manželé Mňukovi, Jabloňského 519, 504 01 Nový Bydžov


Dobrý den, 

27. 11. 2010 jste u mne prováděli dodatečnou montáž izolačních skel do stávajících dřevěných okenních rámů. Jsem spokojen s funkčností, kterou nyní prověřují mrazy. Pochvala patří i montážním pracovníkům, kteří obětavě pracovali v mrazivém počasí.

Pokud se mi podaří došetřit, máte u mne další zakázku. 

S pozdravem spokojený zákazník Tomsa, 

Volejte zdarma infolinku 800 100 238
Kontaktní formulář
Kalkulátor ceny
Naše videa vysílané v TV
Video - řešení rosení oken
Video - přesklení plastových oken
Video - přesklení dřevěných oken
Video - Receptář Prima nápadů
Video - Máte horko v bytě? Máme řešení!
Řešení problémů s okny
Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace

Naše služby: Zateplení oken - rosení oken - izolační skla - měření termokamerou - sítě proti hmyzu - okenní fólie - termoizolační fólie - bezpečnostní fólie - ochranné fólie - protisluneční fólie samočistící sklo

Partneři - Můžete i využít nabídky zateplení fasád, střechy, stropu nebo celého domu.