ZATEPLETE PŮVODNÍ OKNA DŘEVĚNÁ, PLASTOVÁ I EUROOKNA
Česky Slovensky Maďarsky

Návratnost investice

 Výpočet návratnosti investice je proveden dle ČSN 730540-3 pro referenční okno o rozměrech 1,23x1,48 m a šířce rámu 100 mm. Dům pro výpočet je samostatně stojící bez podsklepení o rozměrech 7,5x10,5 m. Střecha je sedlová. Výška svislé části podkroví 1 m. Zdivo je z dutých cihel CDm o tloušťce 450 mm neizolované. Podlaha na zemině je bez tepelné izolace. Tloušťka zateplení vodorovné i šikmé střechy podkroví je 160 mm mezi trámy.

 

 Na změnu návratnosti investice do výměny skel má podstatný vliv pouze cena přesklení, cena za kWh energie, Ug pouze celkovou potřebu tepla, ale nemají vliv na délku návratnosti investice do výměny skel. Výpočet potřeby tepla na vytápění byl proveden dle ČSN ISO 13790.

 Tabulka návratnosti investice u zdvojených a špaletových (kastlových) oken

 Tabulka návratnosti investice u oken plastových a eurooken

Jedná se pouze o modelový příklad návratnosti investice. Nejsme projektová kancelář, pro výpočet energetické náročnosti objektu je třeba kontaktovat projektanta.

Volejte zdarma infolinku 800 100 238
Kontaktní formulář
Kalkulátor ceny
Naše videa vysílané v TV
Video - řešení rosení oken
Video - přesklení plastových oken
Video - přesklení dřevěných oken
Video - Receptář Prima nápadů
Video - Máte horko v bytě? Máme řešení!
Řešení problémů s okny
Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace

Naše služby: Zateplení oken - rosení oken - izolační skla - měření termokamerou - sítě proti hmyzu - okenní fólie - termoizolační fólie - bezpečnostní fólie - ochranné fólie - protisluneční fólie samočistící sklo

Partneři - Můžete i využít nabídky zateplení fasád, střechy, stropu nebo celého domu.