ZATEPLETE PŮVODNÍ OKNA DŘEVĚNÁ, PLASTOVÁ I EUROOKNA
Česky Slovensky Maďarsky

Instruktážní video

Rady ptáka Loskutáka – 21.2.2015 – řešení rosení oken – zlepšení vzhledu eurooken

V Loskutáku – nově s Petrem Rychlým, jsme ukázali možnosti zasklení u více typů oken. Bez bourání a velmi efektivně získáte hned několik výhod jak u oken plastových, původních dřevěných, eurooken nebo oknech střešních. Podívejte se na naši reportáž.


Rady ptáka Loskutáka – 1.3.2014 – Úspora peněz a zhodnocení nemovitosti

Již několikrát jsme v Loskutáku ukázali, že výměnou skla v původním okně dokážeme výrazně zlepšit vlastnosti stávajícího okna bez nutnosti bourání. Touto cestou rychle, efektivně a bez narušení provozu místností získáte hned několik výhod. Podívejte se, co přesklením oken získáte.


Rady ptáka Loskutáka - 15.6.2013 - Přehřívání místností

V letních měsících sluneční paprsky vyhřejí naše domácnosti tak, že nemůžeme spát.... řešením je výměna původního skla za protisluneční. Podívejte se, jak takové sklo funguje a proč.

 


Rady ptáka Loskutáka - 19.2.2012 - Zateplení oken

Již v minulém roce jsme Vám ukázali, jak lze výměnou původního skla zabránit rosení oken. Věděli jste, že se sklo může samo čistit? Novinkou tohoto roku je právě samočistící sklo, podívejte se, co dokáže a proč.

Shlédnout celou epizodu zde


 

Receptář Prima nápadů - 22.1.2012 - Zateplení oken

Čím to je, že v rámu jednoho okna po jednom skle stéká voda a druhé sklo je suché? Může mít sklo samočistící funkci? Jak to funguje? V této reportáži naleznete odpovědi.


Loskuták - 20.2.2011 - Zateplení oken

V dnešní době zdražování energií většina z nás hledá způsob úspory. Možná již máte „nová“ plastová okna nebo euro-okna, ale pokud jsou již více jak 5 let stará, jejich zasklení nedosahuje dnes již standardních parametrů součinitele prostupu tepla. Taková okna trpí prostupem chladu přes sklo, ale také rosením. Právě pro tyto případy máme účinné řešení.

Shlédnout video zde


Loskuták - rok 2006 - Zateplení oken

Jak na zateplení oken kastlových (špaletových), ale i zdvojených? V této reportáži jsme Vám ukázali, že každé okno lze výměnou skla účinně zateplit a zhodnotit. Tento systém již využilo velké množství spokojených zákazníků.

 

Volejte zdarma infolinku 800 100 238
Kontaktní formulář
Kalkulátor ceny
Naše videa vysílané v TV
Video - řešení rosení oken
Video - přesklení plastových oken
Video - přesklení dřevěných oken
Video - Receptář Prima nápadů
Video - Máte horko v bytě? Máme řešení!
Řešení problémů s okny
Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace

Naše služby: Zateplení oken - rosení oken - izolační skla - měření termokamerou - sítě proti hmyzu - okenní fólie - termoizolační fólie - bezpečnostní fólie - ochranné fólie - protisluneční fólie samočistící sklo

Partneři - Můžete i využít nabídky zateplení fasád, střechy, stropu nebo celého domu.