ZATEPLETE PŮVODNÍ OKNA DŘEVĚNÁ, PLASTOVÁ I EUROOKNA
Česky Slovensky Maďarsky

Přesklení oken

Pokud jste vyměnili plastová okna před pěti nebo deseti lety pak jejich tepelná izolace již nebývá dostatečná. Jestliže chceme efektivně šetřit náklady na vytápění a je nám líto měnit okna, která již jednou byla vyměněna, zbývá varianta přesklení oken = výměna skla! Nebo máte původní okna, která netoužíte vyměnit za nová, ale chcete, aby byla jako „nová“?
Metoda kterou nabízíme je vhodná pro nová okna plastová a eurookna, i pro původní „stará“ okna dřevěná (zdvojená okna, špaletová/kastlová okna), ale také pro přesklení střešních oken. Správně zvoleným zasklením totiž nejen ušetříte peníze za energie, ale současně vyřešíte rosení oken. Prostup tepla okny je největší u zastaralých dvojskel, jako zasklení plastových oken, eurooken, ale také střešních oken se součinitelem prostupu tepla kolem hodnot Ug = 2,8W/m2K. V takovém případě se jedná o opravdu velmi vysoké ztráty a podobné zasklení je vhodné nahradit kvalitním izolačním sklem se součinitelem prostupu tepla, které může dosahovat hodnoty až Ug = 0,3W/m2K!

Zadejte rozměry skla v poptávkovém formuláři a zjistěte Vaši počáteční investici do přesklení oken.

Při přesklení oken dbáme na minimalizování úniku tepla

Úspora tepla při použití kvalitního zasklení je znát již po prvním roce provedení přesklení oken a nejedná se jen o okna plastová, eurookna, či střešní okna, nebo dveře, ale také výlohy, okna špaletová (kastlová), nebo zdvojená (šroubovaná), kde je možno velmi efektivně nahradit původní jednoduchá skla v domácnosti. V tomto případě se nabízí elegantní řešení bez nutnosti bourání, zdění a s tím spojeného nepořádku v domě, na které se jinak musí připravit každý, kdo se rozhodne pro nová okna. Montáž izolačního dvojskla je rychlá, velmi efektivní a jak bylo ověřeno odbornými zkušebnami, výsledky znamenají snížení tepelných úniků a značné úspory tepla v podobě úspor finančních prostředků za energie.

Počáteční investice do přesklení oken se rychle vrátí v podobě úspory výdajů za teplo.

Volejte zdarma infolinku 800 100 238
Kontaktní formulář
Kalkulátor ceny
Naše videa vysílané v TV
Video - řešení rosení oken
Video - přesklení plastových oken
Video - přesklení dřevěných oken
Video - Receptář Prima nápadů
Video - Máte horko v bytě? Máme řešení!
Řešení problémů s okny
Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace

Naše služby: Zateplení oken - rosení oken - izolační skla - měření termokamerou - sítě proti hmyzu - okenní fólie - termoizolační fólie - bezpečnostní fólie - ochranné fólie - protisluneční fólie samočistící sklo

Partneři - Můžete i využít nabídky zateplení fasád, střechy, stropu nebo celého domu.