ZATEPLETE PŮVODNÍ OKNA DŘEVĚNÁ, PLASTOVÁ I EUROOKNA
Česky Slovensky Maďarsky

Okna plastová, Eurookna

V dnešní době zdražování energií jistě většina z nás hledá způsob úspory. Možná již máte „nová“ plastová okna nebo eurookna, ale pokud jsou již více jak 5 let stará, jejich zasklení nedosahuje dnes již standardních parametrů součinitele prostupu tepla. Taková okna trpí prostupem chladu přes sklo, ale také rosením.  Právě pro tyto případy máme účinné řešení přesklení oken plastových nebo eurooken.

V případě stávajícího zasklení s hodnotou  Ug = 2,8 W/m2K se toto nahradí dvojsklem s  Ug = 1,1 W/m2K až Ug = 0,6 W/m2K. Nevyhovující  hodnota součinitelu prostupu tepla Ug je u plastových oken, která jsou pořízena okolo roku 1995.

Samotné přesklení oken plastových nebo eurooken je zcela jednoduché. Zasklívací lišta se odstraní, vyjme se původní dvojsklo a nahradí se novým s lepšími tepelně-izolačními vlastnostmi.

Postup montáže naleznete zde

 

 

Volejte zdarma infolinku 800 100 238
Kontaktní formulář
Kalkulátor ceny
Naše videa vysílané v TV
Video - řešení rosení oken
Video - přesklení plastových oken
Video - přesklení dřevěných oken
Video - Receptář Prima nápadů
Video - Máte horko v bytě? Máme řešení!
Řešení problémů s okny
Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace

Naše služby: Zateplení oken - rosení oken - izolační skla - měření termokamerou - sítě proti hmyzu - okenní fólie - termoizolační fólie - bezpečnostní fólie - ochranné fólie - protisluneční fólie samočistící sklo

Partneři - Můžete i využít nabídky zateplení fasád, střechy, stropu nebo celého domu.