Facebook | CZ SK HU
Infolinka ZDARMA
800 100 238

Jak probíhá renovace oken

Nejprve je důležité, že má zákazník jakýkoliv problém s okny.

Stačí se na nás obrátit a rádi pomůžeme, ať se jedná o hluk z ulice, rosení oken, nebo chlad od oken v zimě. Výměnou skel lze bez bourání zajistit levněji to, co Vám mnohdy poskytnou okna nová. Výhodou jsou nejen zmíněné nižší náklady, ale také odpadá bourání a s tím spojený nepořádek.

Návštěva technika je informativní schůzka, která je zdarma a nezávazná.

  1. V první fázi je třeba nás oslovit. Toto lze pomocí poptávkového formuláře, nebo na bezplatné telefonní lince, kde zanecháte na sebe telefonní číslo a adresu místa, kde chcete okna řešit. Tyto informace zašleme tentýž den našemu technikovi. Technik si plánuje cestu k více zákazníkům současně, proto může být návštěva zdarma a nezávazná.
  2. Technik, který působí ve vašem regionu, obdrží Vaše kontaktní údaje a bude Vás kontaktovat nejpozději následující den telefonicky. Dohodne s Vámi termín a čas možné návštěvy. Může to být dopoledne, ale i odpoledne, či navečer.
  3. V dohodnutém termínu a času Vás navštíví náš technik, provede obhlídku oken, posouzení stavu oken a zhodnotí, zda jsou okna pro výměnu skel vhodná. Pokud by nastala situace, že Vaše okna budou ve stavu, kdy výměnu skel nelze provést, technik Vám doporučí řešení nových oken. Většina oken je ve stavu vhodném k výměně skel.
  4. Na místě Vám technik navrhne několik variant možností, dle Vašeho typu oken. Na výběr je u dřevěných oken špaletových a zdvojených z několika typu dvojskel různých vlastností. U oken plastových a euro je možno v mnoha případech instalovat dodatečně i trojskla místo původních dvojskel. Střešní okna lze velmi vhodně řešit variantou dvojskel s meziskelní fólií Heat Mirror. Tento typ nejmodernějšího dvojskla má izolační parametry trojskel při tloušťce dvojskla. Kde v plastových oknech a eurooknech nelze pro váhu či tloušťku instalovat trojskla, je tato varianta vhodným řešením.
  5. Technik Vám předloží nabídku včetně DPH, montáže, dopravy a všech doplňků, dle Vašeho přání. Budete mít před sebou cenu konečnou. Pokud se Vám bude naše nabídka líbit, je možnost sjednat zakázku s technikem na místě u Vás. Nová skla do Vašich oken jsme schopni instalovat zhruba do měsíce, v některých případech může být lhůta delší. Jsou případy, kdy zakázku zrealizujeme i do dvou týdnů.
  6. Máte možnost zvolit splátky bez navýšení. Po montáži se v takovém případě uhradí 30-50% a zbylá částka je splatná až na 18 měsíců a opravdu bez navýšení.
  7. Montáž probíhá na místě, bez bourání a bez nepořádku. Většinou trvá výměna skel jen pár hodin u větších objektů, kde je třeba i 60 skel nejvýše den nebo dny dva.
  8. Výměna skel je nejjednodušší v oknech platových, euro i střešních. Pro okna zdvojená a špaletová jsme vivinuli snadné řešení pomocí zasklívací lišty, kterou jsme sami vyvinuli a vyrábíme v ČR. Stejně tak všechna dvojskla i trojskla jsou vyráběna v ČR, a to platí i pro dvojskla s meziskelní fólií Heat Mirror.

 

Výměnou skel v okenních křídlech bez bourání se zabýváme už od roku 1998. Máme za ta léta mnoho zkušenosti a tisíce spokojených zákazníků. Snažíme se vyvíjet vlastní produkty, díky kterým dokážeme zasklívat dvojskla i v oknech špaletových a zdvojených bez nutnosti frézování oken.

U památkově chráněných objektů je frézování nezbytné a v našem frézovacím centru věnujeme okenním křídlům patřičnou péči včetně drobného vyspravení. Dvojskla tmelíme polyuretanovým trvale pružným tmelem a tmel zahlazujeme s velkou pečlivostí ručně. Výsledná okna mají původní vzhled a předčí životností i komfortem původní zastaralé zasklení jednoduchými skly.

Více jak 25 let zkušeností, tisíce spokojených zákazníků
Odborné posouzení oken u Vás zdarma a nezávazně
Výměna skel bez bourání, rychlá a snadná montáž
Působíme po celém území České republiky a Slovenska
Neváhejte nám hned napsat

Kontaktní údaje jsou důležité, nejen pokud si budete přát návštěvu našeho technika.
Tato návštěva je vždy bezplatná a nezávazná (není podmíněna podpisem závazné objednávky).

Gabriela Opravilová
Gabriela Opravilová
Referentka obchodu
Sleva 29% při odeslání formuláře
Odkud jste se o nás dozvěděli?
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Kontakt
Infolinka ZDARMA
800 100 238

TOSPUR, s.r.o.
Zámoraví 1655
763 61 Napajedla
IČ: 269 30 579

Sledujte nás na Facebooku