Facebook | CZ SK HU
Infolinka ZDARMA
800 100 238

Reference

KONTROLA OKEN NYNÍ ZDARMA A NEZÁVAZNĚ už jen do 31.8.2024

Muzeum regionu Valašsko, zámek Vsetín, špaletová okna.

Repase oken výmenou skla, kompletní nátěry, utěsnění objektu v památkové péči

Jednou z velkých zakázek roku 2019 byla realizace výměny obvodového pláště - repase oken na Zámku Vsetín. 

Muzeum regionu Valašsko ve Vsetíně má okna s nejmodernějšími dvojskly, kterých bylo více jak 400 kusů.

Instalovali jsme dvojskla Ug=0,9W/m2K, okna mají také nový kabát po kompletním novém nátěru, práce probíhaly za plného provozu muzea.

Zámek Vsetín a Muzeum regionu Valašsko tak s energetickou úsporou vítá stále nové a nové návštěvníky.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tímto bychom chtěli poděkovat všem našim zákazníkům, kteří nám věnovali svůj čas a ocenili naši práci. 

Velice si toho vážíme a ještě jednou děkujeme.

Tým společnosti TOSPUR, s.r.o.

 

pan Vávra
Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za dobře odvedenou práci a to od zaměření až po vlastní realizaci výměny skel. Setkával jsem se s velice příjemnými lidmi. Řešil jsem rosení starších panelákových plastových oken, kdy jsem si nechal v září 2023 na zkoušku přesklít jedno okno, abych se přesvědčil o funkčnosti. Výměna zafungovala a letos v lednu jsem nechal dodělat zbylá tři okna. Dříve rosení už od cca +3°C a níže. Při teplotách pod bodem mrazu byla okna mokrá. Nyní i při větším mrazu v místnostech, kde se nespí jsou okna suchá, v ložnici max orosené spodní růžky skel viz přiložené foto. S výsledkem jsme spokojeni. / Přiložené foto, teplota venku -6°C /

pan Vávra

 
Dobrý den, děkuji Vám i celému kolektivu Tospur, ale hlavně pracovníkům, kteří se podíleli na zakázce u mne v Olomouci a dále ve Skaličce. Oboje bylo skvěle, rychle a čistě provedeno opravdovými specialisty na zateplování oken. S pozdravem Ing. Miroslav Malý

Ing. Malý

 
Dobrý den pane Novotný, nevím, jestli si na nás pamatujete, ale včera jsme obdrželi od Vás dokončená zrenovovaná okna. Jsme velmi spokojeni s provedenou prací, okna vypadají opravdu nad naše očekávání moc pěkně. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám hodně zdraví a osobních i pracovních úspěchů. S pozdravem Hanákovi, Ujčov

pí Hanáková

 
Dobrý den, chci poděkovat za dobře odvedenou dodávku a instalaci nových skel, která byla provedena 9.10.2020. Práce techniků byla profesionální s výborným přístupem k zákazníkovi. Technikům není co vytknout, pouze můžeme chválit. Ještě jednou děkuji za výbornou instalaci. S pozdravem Karel Beníšek

p. Beníšek

 
Moc bych chtěla všem poděkovat. Na můj mail s požadavkem mi obratem odpověděla velmi příjemná paní, která mi navrhla návštěvu technika pro posouzení prací, které budou třeba. Hned se mi ozval p.Hubáček. Přijel brzy, byl skvělý, vše mi vysvětlil a navrhl řešení za rozumnou cenu. Ještě před termínem než bylo ve smlouvě mi okno přivezli, a rychle a bez nutnosti jakéhokoliv úklidu po nich, vyměnili další úžasní pánové. Ještě mi i ochotně seřídili další problematické okno. Prostě já o vaší firmě musím mluvit jen v superlativech a ještě jednou děkuji všem.

pí Navrátilová Daniela

 
Dobrý deň prajem, chcela by som sa poďakovať Vašim pracovníkom, ktorí mi 19.08.2020 vykonali výmenu izolačných skiel v Šamoríne. S ich profesionálnou prácou som veľmi spokojná, boli veľmi šikovní, svoju prácu vykonali dobre. Ešte raz ďakujem za kvalitne vykonanú prácu, bodaj by aj na Slovensku bolo viac tak šikovných odborníkov. Určite Vašu firmu odporučim známym. Pekný deň Vám prajem, Ďurišová

pí Ďurišová

 
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat Vaší společnosti za výměnu skel za protihluková v panelovém bytě s ložnicí nad zastávkou MHD, silnicí a tramvajovými kolejemi. Dříve se mi usínalo opravdu mizerně, nyní je vše mnohem lepší. Velice děkuji za pečlivé zaměření a profesionální výměnu.

pí Vaňková

 
pí Lonková
Dobrý den, ještě jednou moc děkuji za Váš velmi příjemný profesionální přístup k zákazníkovi. Ráda Vás doporučím dalším a případně využiji Vašich služeb v budoucnu. Rovněž bych ráda pochválila a poděkovala Vašim zaměstnancům za jejich práci. A to od domlouvání a upřesňování zakázky, až po konečnou realizaci v bytě. Vše bylo tak dokonalé, až jsem si říkala, že "to ani není v dnešní době možné!" Bylo :-). Efekt výměny skel byl znát hned (zvuková a tepelná izolace). Přeji Vám mnoho úspěchů v další práci!

pí Lonková

 
p. Péli
Dobrý den, v pondělí u nás byli Vaši kolegové na montáž skel. Vše proběhlo v naprostém pořádku a jsme velice spokojeni. Rozdíl je znát hned. Ještě jednou děkuji Vám i Vašim technikům za odvedenou práci. Pokud bychom někdy v budoucnu potřebovali, určitě bychom se na Vás obrátili, nebo Vás mile rádi doporučíme dál.

p. Péli

 
manželé Kobrovi
Dobrý den, včera nám Vaši technici dokončili výměnu oken a těsnění. Navzdory chybně odhadnutému limitu na provedení práce Vaši zaměstnanci prokázali svou profesionalitu a velké pracovní nasazení, aby dodrželi sjednanou dobu montáže. Ještě jednou jim za kvalitně odvedenou práci děkujeme.

manželé Kobrovi

 
pí Krehelová
Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za dodání a montáž izolačních skel, se kterými jsem velmi spokojená. Okna se nerosí a působí i protihlukově. Vřele Vás doporučím dál.

pí Krehelová

 
manželé Žmolíkovi
Chtěli bychom poděkovat Vašim pracovníkům, kteří u nás včera prováděli výměnu skel. Byli slušní, šikovní a provedli práci dobře a rychle. Máte dobré zaměstnance, zaslouží si pochvalu.

manželé Žmolíkovi

 
pí Sekyrková
Dobrý den, postupně měníne skla v oknech celého domu.Touto cestou Vám chceme sdělit, že Vaši pracovníci odvedli vždy solidní práci, byli velmi ochotní a to, jak při objednání, tak při samotné montáži skel. Děkujeme.

pí Sekyrková

 
Více jak 25 let zkušeností, tisíce spokojených zákazníků
Odborné posouzení oken u Vás zdarma a nezávazně
Výměna skel bez bourání, rychlá a snadná montáž
Působíme po celém území České republiky a Slovenska
Neváhejte nám hned napsat

Kontaktní údaje jsou důležité, nejen pokud si budete přát návštěvu našeho technika.
Tato návštěva je vždy bezplatná a nezávazná (není podmíněna podpisem závazné objednávky).

Gabriela Opravilová
Gabriela Opravilová
Referentka obchodu
Sleva 29% při odeslání formuláře
Odkud jste se o nás dozvěděli?
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Kontakt
Infolinka ZDARMA
800 100 238

TOSPUR, s.r.o.
Zámoraví 1655
763 61 Napajedla
IČ: 269 30 579

Sledujte nás na Facebooku