Facebook | CZ SK HU
Infolinka ZDARMA
800 100 238

Těsnění do oken

Častým problémem je netěsnost oken a profukování spárou mezi rámem okna a okenním křídlem. Tento problém se týká všech typů oken i dveří a lze velmi snadno vyřešit výměnou starého vymačkaného těsnění za nové. Tam kde těsnění do oken chybí, lze těsnění dodatečně instalovat. Týká se to zejména starších dřevěných oken špaletových a zdvojených. Taková okna mohou také již zastaralý hliníkový kovotěs. Utěsněním oken lze dosáhnout:

  • nejen úspory za teplo,
  • ale také snížení prostupu hluku spárami mezi rámem okna a okenním křídlem.

Nové těsnění lze vyměnit u novějších dveří, plastových oken, euro oken a střešních oken. Místo starého vymačkaného těsnění se dodává ve stejném typu jednoduchou výměnou těsnění nové.

Tam kde těsnění chybí u špaletových oken (kastlových), nebo zdvojených (šroubovaných), nebo ve dveřích, lze snadno instalovat těsnění dodatečně. Stačí vyfrézovat po obvodu křídla drážku a těsnění dodatečně vložit do této drážky. Výhodou zafrézování drážky je možnost vyjmutí těsnění při nátěru oken a opětovně snadno instalovat do drážky po dokončení nátěrových prací. Dodávané těsnění do starších dřevěných oken je v barvě hnědé a bílé. Průměr těsnění je 4, 6, 8, 10 a 12 milimetrů. Lze tak utěsnit i značné spáry. V extrémním případě výjimečně široké spáry lze frézovat těsnění do křídla i do rámu okna proti sobě. Při dodatečné instalaci těsnění do oken se staráme o to, aby těsnění bylo zvoleno na každé straně křídla o vhodném průměru tak, aby šla okna dobře zavřít a současně efektivně těsnila.

Více jak 25 let zkušeností, tisíce spokojených zákazníků
Odborné posouzení oken u Vás zdarma a nezávazně
Výměna skel bez bourání, rychlá a snadná montáž
Působíme po celém území České republiky a Slovenska
Neváhejte nám hned napsat

Kontaktní údaje jsou důležité, nejen pokud si budete přát návštěvu našeho technika.
Tato návštěva je vždy bezplatná a nezávazná (není podmíněna podpisem závazné objednávky).

Gabriela Opravilová
Gabriela Opravilová
Referentka obchodu
Sleva 29% při odeslání formuláře
Odkud jste se o nás dozvěděli?
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Kontakt
Infolinka ZDARMA
800 100 238

TOSPUR, s.r.o.
Zámoraví 1655
763 61 Napajedla
IČ: 269 30 579

Sledujte nás na Facebooku