Facebook | CZ SK HU
Infolinka ZDARMA
800 100 238

Naše zkušenosti

Možná je to právě Váš případ, kdy jste před lety vyměnili stará okna za nová. Můžete mít okna plastová, střešní okna, euro okna, ale i hliníková okna, nebo také nové dveře se sklem. Na typu oken nezáleží, spíše je důležitý typ skel. Velikost dvojskel zabírá plochu, kterou může v zimě výrazně unikat teplo ven nebo také dovnitř vnikat chlad. Když je venku mráz nebo opravdu chladno, můžete u starších dvojskel cítit, jakoby od okna šel chladný vzduch. Okna mohou být utěsněna dobře, ale stará dvojskla nedokážou dobře odizolovat chlad pronikající zvenku. Skla jsou pak studená a snadněji se rosí. Dnes se tento problém řeší využitím trojskel, která lze instalovat do nových jednoduchým přesklením oken. Je to podobné situaci, kdy se vám dvojsklo rozbije.

Pokud máte okna špaletová nebo zdvojená, či staré dveře, a toto vše osazeno jednoduchými skly, velmi rychle umíme bez bourání oken nově zhodnotit vaše okna pomocí nových dvojskel. Komfort po výměně jednoduchého skla za nové dvojsklo je obrovský. Teplota v místnosti se může zvednout až o dva či tři stupně celsia při stejném způsobu vytápění. Logicky pak ušetříte za teplo, které vám nyní může utíkat okny.

Máme bohaté zkušenosti s výměnou dvojskel za trojskla ve všech typech oken.

Využíváme moderních dvojskel a tam kde jsou skla rozměrem velká, využíváme revolučních dvojskel. Jedná se o dnes už ve světě i u nás známý a využívaný typ Heat Mirror. Jednoduše dvojskla s vlastnostmi trojskel. Zde je využito speciální čiré patentované fólie, která protíná prostor mezi skly a tvoří dvoukomorový systém, jako u trojskel. Chladné venkovní sklo je tak odděleno fólií, jako přepážkou od vnitřního teplého skla. Při zachování tloušťky dvojskla je hodnota izolace srovnatelná s trojsklem. Přesto mají trojskla výhodu ve větší vzdálenosti skel od sebe. Kde ale trojskla nelze montovat, je Heat Mirror nenahraditelným řešením. Příkladem jsou například střešní okna, nebo zmíněné velké rozměry skel.

 

Výměnou skel ve vašich oknech investujete bez bourání do pohodlí Vašeho domova a ještě šetříte za měsíční platby výdajů za teplo.

 

Pro ověření možnosti zasklení konkrétního typu skel nás neváhejte kontaktovat.

Více jak 25 let zkušeností, tisíce spokojených zákazníků
Odborné posouzení oken u Vás zdarma a nezávazně
Výměna skel bez bourání, rychlá a snadná montáž
Působíme po celém území České republiky a Slovenska
Neváhejte nám hned napsat

Kontaktní údaje jsou důležité, nejen pokud si budete přát návštěvu našeho technika.
Tato návštěva je vždy bezplatná a nezávazná (není podmíněna podpisem závazné objednávky).

Gabriela Opravilová
Gabriela Opravilová
Referentka obchodu
Sleva 29% při odeslání formuláře
Odkud jste se o nás dozvěděli?
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Kontakt
Infolinka ZDARMA
800 100 238

TOSPUR, s.r.o.
Zámoraví 1655
763 61 Napajedla
IČ: 269 30 579

Sledujte nás na Facebooku