Facebook | CZ SK HU
Infolinka ZDARMA
800 100 238

Výměna skel a přesklení oken

Výměna skel, přesklení okenPokud jste vyměnili plastová okna před pěti nebo deseti lety pak jejich tepelná izolace již nebývá dostatečná. Jestliže chceme efektivně šetřit náklady na vytápění a je nám líto měnit okna, která již jednou byla vyměněna, zbývá varianta přesklení oken = výměna skla! Nebo máte původní okna, která netoužíte vyměnit za nová, ale chcete, aby byla jako „nová“?

Metoda kterou nabízíme je vhodná pro nová okna plastová a eurookna, i pro původní „stará“ okna dřevěná (zdvojená okna, špaletová/kastlová okna), ale také pro přesklení střešních oken. Správně zvoleným zasklením totiž nejen ušetříte peníze za energie, ale současně vyřešíte rosení oken. Prostup tepla okny je největší u zastaralých dvojskel, jako zasklení plastových oken, eurooken, ale také střešních oken se součinitelem prostupu tepla kolem hodnot Ug = 2,8W/m2K. V takovém případě se jedná o opravdu velmi vysoké ztráty a podobné zasklení je vhodné nahradit kvalitním izolačním sklem se součinitelem prostupu tepla, které může dosahovat hodnoty až Ug = 0,3W/m2K!

 

Zadejte rozměry skla v poptávkovém formuláři a zjistěte Vaši počáteční investici do přesklení oken.

 

Při výměně skel a přesklení oken dbáme na minimalizování úniku tepla

Úspora tepla při použití kvalitního zasklení je znát již po prvním roce provedení přesklení oken a nejedná se jen o okna plastová, eurookna, či střešní okna, nebo dveře, ale také výlohy, okna špaletová (kastlová), nebo zdvojená (šroubovaná), kde je možno velmi efektivně nahradit původní jednoduchá skla v domácnosti. V tomto případě se nabízí elegantní řešení bez nutnosti bourání, zdění a s tím spojeného nepořádku v domě, na které se jinak musí připravit každý, kdo se rozhodne pro nová okna. Montáž izolačního dvojskla je rychlá, velmi efektivní a jak bylo ověřeno odbornými zkušebnami, výsledky znamenají snížení tepelných úniků a značné úspory tepla v podobě úspor finančních prostředků za energie.

 

Počáteční investice do výměny skel nebo přesklení oken se rychle vrátí v podobě úspory výdajů za teplo.

Více jak 25 let zkušeností, tisíce spokojených zákazníků
Odborné posouzení oken u Vás zdarma a nezávazně
Výměna skel bez bourání, rychlá a snadná montáž
Působíme po celém území České republiky a Slovenska
Neváhejte nám hned napsat

Kontaktní údaje jsou důležité, nejen pokud si budete přát návštěvu našeho technika.
Tato návštěva je vždy bezplatná a nezávazná (není podmíněna podpisem závazné objednávky).

Gabriela Opravilová
Gabriela Opravilová
Referentka obchodu
Sleva 29% při odeslání formuláře
Odkud jste se o nás dozvěděli?
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Kontakt
Infolinka ZDARMA
800 100 238

TOSPUR, s.r.o.
Zámoraví 1655
763 61 Napajedla
IČ: 269 30 579

Sledujte nás na Facebooku